Zostań „Maestro Facebooka” i niech Facebook tańczy jak mu zagrasz!

Czyli… naucz się jak prowadzić fanpage i tworzyć zyskowne reklamy, aby Twoje posty przynosiły klientów? I to niezależnie od tego czy dopiero zaczynasz czy masz duży fanpage.

Hej, czy wiesz, że…

FAKT #1: PROWADZENIE SKUTECZNEGO FANPAGE’A WYMAGA NAPRAWDĘ DOBREJ STRATEGII.

Musisz określić grupę docelową, przeanalizować konkurencję, wyznaczyć cel swojego działania, a przede wszystkim… musisz wiedzieć CO, JAK i KIEDY publikować aby przyciągać klientów.

Niestety zbyt wiele firm zapomina o stworzeniu strategii, a przecież nie ma nic gorszego niż entuzjastyczne podążanie w niewłaściwym kierunku.

FAKT #2: 8 NA 10 FANPAGE’Y CAŁKOWICIE ZAPRZEPASZCZA SZANSĘ POZYSKANIA KLIENTA!

Klient patrzy na Twój fanpage w inny sposób niż Ty sam, zwraca uwagę na inne elementy i inne rzeczy są dla niego ważne. Albo to zignorujesz albo nauczysz się wykorzystywać.

Jeśli wiesz co wpływa na decyzje zakupowe – pozyskałeś klienta, a jeśli nie wiesz, no cóż…

FAKT #3: JEST NIEDALEKA DROGA OD LAJKA DO PŁACĄCEGO KLIENTA.

Jeśli odbiorcy lajkują, komentują i reagują na Twoje posty to znaczy, że nie tylko interesują się Twoją firmą ale także interesują się TWOJĄ OFERTĄ!

JEDNAK to nie wystarczy, aby coś kupili. Do tego potrzebujesz dobrze zaplanowanych działań reklamowych.

FAKT #4: WIĘKSZOŚĆ SUGESTII FACEBOOKA DOTYCZĄCYCH REKLAMY JEST… BŁĘDNA!

Facebook mówi jedno, a doświadczenie mówi drugie. Warto wiedzieć co robić i czego unikać aby nie przepalać bez sensu budżetu reklamowego.

Niestety Facebookowi daleko do idealnego nauczyciela.

FAKT #5: NA FACEBOOKU JEST BLISKO 17 MILIONÓW POLAKÓW?

Czasy gdy Facebookiem interesowały się tylko dzieci już dawno minęły. Teraz znajdziesz tutaj osoby z absolutnie każdej grupy wiekowej, wykonujące niemal każdy możliwy zawód.

Nie trzeba się zastanawiać czy są tam klienci z Twojej branży… odpowiedź jest oczywista.

Takie tam ciekawostki, nie?

Nie.

U nas te informacje (i inne sprawdzone techniki, o których mówimy w kursie) sprawiły i stale sprawiają, że zwiększamy przychód naszej firmy o około 240 % rocznie, regularnie.

I co ważniejsze nie jesteśmy wyjątkiem! Wiele dużych i znanych firm, a także naszych klientów, dzięki tym informacjom rozwija się wykorzystując Facebooka.

Jakby to było gdybyś rozwijał fanpage i tworzył reklamy wiedząc, że możesz zanotować podobny?

Wiem, że niektóre start-up’y notują wyższe wyniki procentowe, ale niosą też za sobą dużo większe ryzyko niepowodzenia.

Natomiast mimo, że nie jesteśmy największą agencją marketingową w Polsce (a przynajmniej jeszcze nie!) to prowadzimy fanpage’e i reklamy dla klientów z różnych branż, co daje nam jedną kluczową przewagę…

Naszą wiedzę opieramy na praktyce i doświadczeniu w pracy dla różnych klientów z przeróżnych branż.

Gdyby rodzice nie pokazali nam jak chodzić, to wciąż byśmy leżeli. I tak samo jest z prowadzeniem fanpage’a i tworzeniem reklam.

Jako użytkownik korzystamy z malusieńkiego procenta możliwości Facebooka, więc gdy zakładamy fanpage i dostrzegamy ile rzeczy wpływa na powodzenie naszych działań… stajemy się jak dziecko, które znowu musi nauczyć się chodzić.

Dlatego chcemy podzielić się naszą wiedzą i pokazać Ci jak sprawnie i skutecznie „biegać” po Facebooku! Przygotowaliśmy obszerny kurs video Maestro Facebooka: Niech Facebook tańczy jak mu zagrasz, dzięki któremu łatwo zastosujesz nasze doświadczenie do swojej branży.

To co znajdziesz w szkoleniu to meritum naszej wiedzy i doświadczenia w pracy dla wielu przeróżnych klientów, od fotografów ślubnych, przez sklepy stacjonarne, sklepy internetowe, marki odzieżowe, hurtownie, apteki, warsztaty samochodowe i inne, aż do producenta maszyn pakujących w folie termokurczliwe.

Więc jak widzisz… spędziliśmy tysiące godzin na prowadzeniu fanpage’y, wydaliśmy dziesiątki tysięcy złotych na tworzenie reklam dla siebie oraz klientów.

A najlepsze jest to, że chcemy cały czas rozwijać ten kurs. Oznacza to, że gdy odkryjemy nową, skuteczną technikę, nagramy o tym video i dodamy lekcję do kursu, do której automatycznie i bezpłatnie otrzymasz dostęp. W taki sposób, tylko w ostatnich 2 miesiącach dodaliśmy 4 nowe materiały video.

Po wykorzystaniu skutecznych wskazówek, przykładów i schematów staniesz się prawdziwym Maestro Facebooka! I nauczysz się dyrygować możliwościami i narzędziami Portalu.

W tym miejscu nie da się nie wspomnieć o najważniejszym, czyli o tym skąd to wiemy i dlaczego możesz nam zaufać. Chodzi oczywiście o nasze DOŚWIADCZENIE w pracy z Facebookiem.

Facebookiem zajmujemy się od ponad 3 lat. Od tego momentu, tylko na swój użytek, stworzyłem 125 kampanii oraz 472 zestawy reklam w których użyłem w sumie 968 postów reklamowych.

Wspominam o tym ponieważ, chcę pokazać Ci, że to co znajdziesz w kursie to esencja wiedzy i doświadczenia, które jest wynikiem ogromnej ilości pracy, testów, porażek i sukcesów.

Zauważ też, że wspominam tylko o kampaniach, które przeprowadziliśmy tylko na swoje potrzeby. Ale kurs zawiera także wnioski z prowadzenia fanpage’y i reklam dla naszych klientów.

Najważniejsze jest jednak to, że całą tę wiedzę  możesz wdrażać od razu! W jednym oknie przeglądarki oglądasz video, a w drugim nanosisz poprawki na swój fanpage i tworzysz zawrotnie skuteczne reklamy.

Podoba Ci się ten pomysł?

Jak jedno kliknięcie zaoszczędziło 861,29 zł i umożliwiło pozyskanie dodatkowych 22 klientów?

Czasami wystarczy zauważyć tylko jedną, malutką rzecz, aby oszczędzić 200 zł, 1 000, 4 000 zł lub więcej! (oszczędność zależy od Twojego budżetu reklamowego).

Na przykładzie poniżej – jedno kliknięcie związane z ustawieniem reklamy pozwoliło pozyskać klientów taniej aż 26%!

Gdy przełożymy oszczędność na złotówki, zaoszczędziliśmy – 861,29 zł. Gdy wydamy tę kwotę na efektywniejszą kampanię – pozyskamy dodatkowych 22 klientów!

Oczywiście nie każdy z tych klientów ode mnie kupił. Ale dzięki dobrze dobranej grupie odbiorców, trafiałem do właściwych osób, więc co czwarty klient kupował. Średni przychód wyniósł 1800 zł netto z jednej sprzedaży.

Czy ponad 36’000 zł przychodu z wydanych 3315,62 zł na reklamę to dobry wynik?

Podliczmy sobie ile zarobiliśmy na takiej reklamie?

Wynik reklamy: wydaliśmy 3315,62 zł, pozyskaliśmy 82 klientów.

Ilość sprzedaży: 82 klientów / 4 (co czwarty kupował) = 20,5 sprzedaży (zaokrąglijmy w dół, czyli do 20)

Przychód: 20 sprzedaży * 1800 zł (średnia wartość zamówienia) = 36 000 zł przychodu

Każde 1 zł budżetu dało 10,86 zł przychodu!

Ile byś zarabiał, gdyby Twoja reklama działała tak skutecznie?

Już dziś stwórz taki fanpage i ustaw skuteczne reklamy, które będą przynosić klientów przez kolejne miesiące, a nawet lata!

Nie oczekuję, że od razu uwierzysz we wszystko co mówię 😉

Dlatego – przeczytaj co mówią o mnie i mojej firmie!

Podsumowując otrzymujesz:

Doświadczenie z Tysięcy Przeprowadzonych Reklam

W ciągu ostatnich 3 lat, tylko na własne potrzeby przeprowadziliśmy: 125 kampanii, stworzyliśmy 472 zestawy reklam w których uruchomiliśmy 968 postów reklamowych.

A to nie wszystko! Kurs zawiera także wnioski z prowadzenia fanpage’y i tworzenia reklam dla naszych klientów.

Doświadczenie z Wielu Prowadzonych Fanpage’y

Prowadzimy komunikacje różnych firm, od lokalnych sklepów bo ogólnopolskie marki. Wiemy jakie praktyki należy wdrożyć aby fanpage odniósł sukces.

Zobaczysz różne triki i techniki, które codziennie wykorzystujemy na prowadzonych fanpage’ach.

Rozbudowany, Zawsze Aktualny Kurs Online

Chcemy aby lekcje z kursu były zawsze świeże i aktualne, dlatego aktualizujemy lekcje oraz dogrywamy nowe materiały. Jak nikt inny – jesteśmy też otwarci na sugestie kursantów dotyczące dogrania dodatkowych lekcji.

Na ten moment (marzec 2019) kurs zawiera 30 lekcji, w tym 28 lekcji video oraz 2 lekcje w formacie pdf.

Wiedzę i Techniki, Dzięki Którym Zdeklasujesz Konkurencję

Facebook przynosi nam około 80% wszystkich klientów! Dzięki temu nasze przychody rosną średnio 240% rocznie. To nie jest jakaś sztuczka, a dobrze zaplanowane i skuteczne działania.

W kursie Maestro Facebooka właśnie tego uczymy 🙂

Kliknij tutaj i dołącz do kursu

CZY WARTO?

Mimo, że pokazałem Ci wiele korzyści, możliwości i opinii naszych klientów, to rozumiem, że możesz zastanawiać się, czy warto skorzystać z promocji i kupić ten kurs, dlatego zauważ, że…

Zdecydowana większość osób w wieku do ok. 50 lat, zanim coś kupi, to sprawdzi czy firma w ogóle istnieje na Facebooku.

Co zobaczą Twoi klienci, gdy będą szukać Twojej firmy?

Czy zobaczą byle jak prowadzony fanpage z nielegalnymi konkursami (polub i udostępnij, a wylosujemy zwycięzcę), przypadkowymi postami i kompletnie niechlujnym wizerunkiem?

Czy będzie to profesjonalnie prowadzony fanpage firmy, która dba o swoją reputację, a do tego zamieszcza przemyślane, wartościowe treści i budzi zaufanie?

Którą z tych firm Ty byś wybrał?

Ja wybrałbym drugą, ale może to tylko moje „zboczenie zawodowe” 😉

Wiesz co jest w tym wszystkim najlepsze?

To, że nawet gdy klient spędzi chwilę na Twoim fanpage’u i wyjdzie, to będziesz wiedział KTO wszedł na Twój fanpage i dotrzesz do tego klienta z reklamą, dzięki temu uratujesz okazję na sprzedaż i zysk 🙂

W kursie się tego nauczysz, to jak… Dołączasz?

Kliknij tutaj i dołącz do kursu

Recenzje Kursu

NA

oceny
  • 5 gwiazdy0
  • 4 gwiazdy0
  • 3 gwiazdy0
  • 2 gwiazdy0
  • 1 gwiazdy0

Nie ma jeszcze recenzji dla tego kursu.